O nas

Już ponad 30 lat współpracujemy z największymi producentami maszyn rolniczych, produkując na potrzeby pierwszego montażu. Świadomi znaczenia jakości w produkcji rozwinęliśmy proces kontroli jakości od audytu i kwalifikacji dostawcy po bogato wyposażone laboratorium, które pozwala nam weryfikować strukturę materiału przed wejściem do produkcji, jak również na bieżąco monitorować jakość produkcji w toku.

Nasze produkty dostarczamy do regionów EMEA, LATAM i NAFTA, krajów takich jak Niemcy, Belgia, Francja, Włochy, Czechy, Słowacja, Austria, Szwajcaria, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Indie, Stany Zjednoczone USA, Kanada, Brazylia czy Argentyna.

Głównym obszarem działalności Precizo jest produkcja części do montażu maszyn rolniczych i budowlanych metodami obróbki skrawaniem, w połączeniu z wykorzystaniem obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej oraz operacji spawalniczych.

Produkujemy zarówno pojedyncze detale dostarczane na linie montażowe naszych klientów, jak również świadczymy usługę montażu zespołów z części wyprodukowanych w naszym zakładzie.

W hali produkcyjnej o powierzchni 18.000 m2 produkowanych jest ponad 3000 różnych wyrobów. Precizo posiada rozbudowany park maszynowy, na który składają się najnowocześniejsze maszyny sterowane numerycznie, w tym Automaty Tokarskie, Centra Frezarskie oraz konwencjonalne maszyny obróbcze.

baner

 

Nasz Park Maszynowy składa się od konwencjonalnych maszyn obróbczych po najnowocześniejsze wysokowydajne i dokładne obrabiarki typu:

 

 • 3-osiowe oraz 4-osiowe automaty tokarskie,
 • 4-osiowe oraz 5-osiowe centra frezarskie,
 • frezarki obwiedniowe sterowane numerycznie oraz konwencjonalne,
 • piece do hartowania objętościowego oraz indukcyjnego,
 • maszyna do wiercenia głębokich otworów,
 • spawalnię w której skład wchodzą profesjonalne spawarki inwertorowe oraz robot spawalniczy,
 • szlifierki kłowe i bezkłowe,
 • szlifierkę do płaszczyzn,
 • szlifierkę do otworów,
 • prasy hydrauliczne do prostowania wałów,
 • wyważarki pionowe do elementów wirujących,
 • wyważarkę poziomą do wałów,
 • konwencjonalne tokarki oraz frezarki.

 

 

Precizo producentem detali w 5 i 7 klasie dokładność

Potwierdzeniem profesjonalizmu i wysoko rozwiniętej technologii wytwarzania jest specjalnie wydzielony z hali produkcyjnej obszar, na którym produkowane są detale w 5 klasie dokładności w zakresie toczenia powierzchni oraz w 7 klasie dokładności w zakresie frezowania wielowypustów. Precizo, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku inwestuje w nowoczesne technologie i obrabiarki CNC oraz zapewnia odpowiednie środowisko pracy dla maszyn idetali, które są na nich produkowane.

Wymagania klientów Precizo w zakresie tolerancji i dokładności powierzchni sprawiają, że czynnikami mającymi wpływ na efekt końcowy są nie tylko najwyższej klasy obrabiarki i doświadczony Operator, ale także temperatura, która przy tolerancjach rzędu kilku mikronów ma znaczący wpływ na ostateczny wynik obróbki.

Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom w klimatyzowanej hali produkcyjnej znajdują się najnowocześniejsze obrabiarki sterowane numerycznie. Połączenie najwyższych kompetencji pracujących tam osób, nowoczesnych i dokładnych obrabiarek CNC oraz odpowiedniej i stabilnej temperatury gwarantują doskonałe efekty i powtarzalność uzyskiwanych charakterystyk. Zakończeniem procesu produkcyjnego jest pomiar gotowych detali przez zaawansowane urządzenia pozwalające na pełny nadzór i właściwą kontrolę wykonywanych charakterystyk w stałej temperaturze.