O nas

Już ponad 30 lat współpracujemy z największymi producentami maszyn rolniczych, produkując na potrzeby pierwszego montażu. Świadomi znaczenia jakości w produkcji rozwinęliśmy proces kontroli jakości od audytu i kwalifikacji dostawcy po bogato wyposażone laboratorium, które pozwala nam weryfikować strukturę materiału przed wejściem do produkcji, jak również na bieżąco monitorować jakość produkcji w toku.

Głównym obszarem działalności Precizo jest produkcja części do montażu maszyn rolniczych i budowlanych metodami obróbki skrawaniem, w połączeniu z wykorzystaniem obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej oraz operacji spawalniczych.

Produkujemy zarówno pojedyncze detale dostarczane na linie montażowe naszych klientów, jak również świadczymy usługę montażu zespołów z części wyprodukowanych w naszym zakładzie.

W hali produkcyjnej o powierzchni 18.000 m2 produkowanych jest ponad 3000 różnych wyrobów. Precizo posiada rozbudowany park maszynowy, na który składają się najnowocześniejsze maszyny sterowane numerycznie, w tym Automaty Tokarskie, Centra Frezarskie oraz konwencjonalne maszyny obróbcze.

baner

 

Nasz Park Maszynowy składa się od konwencjonalnych maszyn obróbczych po najnowocześniejsze wysokowydajne i dokładne obrabiarki typu:

 

 • 3-osiowe oraz 4-osiowe automaty tokarskie,
 • 4-osiowe oraz 5-osiowe centra frezarskie,
 • frezarki obwiedniowe sterowane numerycznie oraz konwencjonalne,
 • piece do hartowania objętościowego oraz indukcyjnego,
 • maszyna do wiercenia głębokich otworów,
 • spawalnię w której skład wchodzą profesjonalne spawarki inwertorowe oraz robot spawalniczy,
 • szlifierki kłowe i bezkłowe,
 • szlifierkę do płaszczyzn,
 • szlifierkę do otworów,
 • prasy hydrauliczne do prostowania wałów,
 • wyważarki pionowe do elementów wirujących,
 • wyważarkę poziomą do wałów,
 • konwencjonalne tokarki oraz frezarki.

 

 

Precizo producentem detali w 5 i 7 klasie dokładność

Potwierdzeniem profesjonalizmu i wysoko rozwiniętej technologii wytwarzania jest specjalnie wydzielony z hali produkcyjnej obszar, na którym produkowane są detale w 5 klasie dokładności w zakresie toczenia powierzchni oraz w 7 klasie dokładności w zakresie frezowania wielowypustów. Precizo, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku inwestuje w nowoczesne technologie i obrabiarki CNC oraz zapewnia odpowiednie środowisko pracy dla maszyn idetali, które są na nich produkowane.

Wymagania klientów Precizo w zakresie tolerancji i dokładności powierzchni sprawiają, że czynnikami mającymi wpływ na efekt końcowy są nie tylko najwyższej klasy obrabiarki i doświadczony Operator, ale także temperatura, która przy tolerancjach rzędu kilku mikronów ma znaczący wpływ na ostateczny wynik obróbki.

Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom w klimatyzowanej hali produkcyjnej znajdują się najnowocześniejsze obrabiarki sterowane numerycznie. Połączenie najwyższych kompetencji pracujących tam osób, nowoczesnych i dokładnych obrabiarek CNC oraz odpowiedniej i stabilnej temperatury gwarantują doskonałe efekty i powtarzalność uzyskiwanych charakterystyk. Zakończeniem procesu produkcyjnego jest pomiar gotowych detali przez zaawansowane urządzenia pozwalające na pełny nadzór i właściwą kontrolę wykonywanych charakterystyk w stałej temperaturze.